Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!
Podpowiemy, Doradzimy...

(+48) 504 441 404

  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O firmie

 

Drogi Kliencie,

Zakup nowego mieszkania to dla Ciebie inwestycja na całe życie. To z pewnością jedno z największych Twoich marzeń. Twoje własne mieszkanie lub dom w świetnej lokalizacji pozwoli Ci dobrze się czuć każdego dnia, rozwijać zawodowo, wypoczywać i relaksować po pracy, spotykać ze znajomymi oraz wzmacniać rodzinne więzi.

Twoje własne funkcjonalne mieszkanie, to rodzinny azyl

Kupno własnego mieszkania stanowi najważniejszą i najbardziej kosztowną inwestycję w Twoim życiu. Wybór odpowiedniego dewelopera oraz lokalizacji wydaje się sprawą kluczową. Firma zajmująca się budową domu, w którym zamierzasz spędzić całe życie, powinna być godna zaufania i posiadać zrealizowane z sukcesem projekty inwestycji mieszkaniowych.

Dlatego "AURI" Joanna Wytrykowska wychodzi naprzeciw Twoim marzeniom i oczekiwaniom. Z ogromnym zaangażowaniem zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w budownictwie mieszkaniowym.

Budujemy mieszkania bezczynszowe, segmenty w zabudowie szergowej, bliźniaki i domy wolnostojące o wysokim standardzie, w dobrej lokalizacji oraz przystępnych cenach na terenie Tłuszcza i okolic. Zobacz: zrealizowane inwestycje mieszkaniowe w Tłuszczu.

Budynki te wraz z ich lokalizacją stanowią wspaniałą alternatywę dla mieszkańców Warszawy, którzy są zmęczeni uciążliwością życia w wielkiej aglomeracji miejskiej.

Postaw na tradycję i nowoczesność

"AURI" Joanna Wytrykowska, to firma rodzinna z wieloletnią tradycją. W budowę domów i mieszkań inwestujemy z powodzeniem i sukcesami od 2008 roku. Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Tłuszczu i okolicach. Dzięki temu doskonale poznaliśmy miejscowy rynek, co pozwala skutecznie odpowiadać na jego konkretne potrzeby.

W przywiązaniu do tradycji, wartości rodzinnych i regionu zapewniamy przyjazne, przemyślane i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Funkcjonalność, wygoda i oryginalność, to cechy jakimi kierujemy się przy projektowaniu budynków.

"AURI" – Twój zaufany deweloper

Wszystkie nasze realizacje projektów mieszkaniowych charakteryzują się przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi i perfekcją wykonania, czego potwierdzeniem jest szerokie grono zadowolonych właścicieli mieszkań.

Nadzorujemy cały proces budowy: od wyboru lokalizacji i zakupu działki, przez projekt we współpracy ze sprawdzonymi architektami, uzyskanie niezbędnych zezwoleń i nadzór budowlany, aż do przekazania kluczy do Twojego gotowego mieszkania.

Robimy wszystko, abyś mógł korzystać z dobrodziejstw mieszkania w budynku z ogródkiem, w miłym i cichym otoczeniu, sprzyjającym relaksowi oraz zapewniającym prywatność, ciszę i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Obiekty przez nas budowane są bezpieczne i funkcjonalne, zapewniają Ci poczucie harmonii, wygody i komfortu.

Przekonaj się sam i sprawdź aktualną ofertę: mieszkania na sprzedaż w Tłuszczu. Zawsze udzielamy Ci fachowej pomocy w kredytowaniu zakupu, zapewniamy bezpieczny zakup mieszkania oraz możliwość skorzystania z programu "Mieszkanie dla Młodych".

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń już dzisiaj, a jutro zamieszkaj na swoim!

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [08-12-2022]: 30 | Wizyt ogółem: 150403 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]