Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!
Podpowiemy, Doradzimy...

(+48) 504 441 404

 • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Twoje wymarzone mieszkanie na terenie Tłuszcza

 

Drogi Kliencie,

Odbierz klucz do Twojego wymarzonego mieszkania na terenie Tłuszcza... Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację i dokonaj rezerwacji... Rozpocznij nowe życie na swoim!

 •  
 

Strony:

1

 
 • Mała 4 Tłuszcz

  Oferujemy przytulne i niedrogie domy jednorodzinne przy ul. Małej 6 w Tłuszczu, które stanowią ciekawą alternatywę dla osób, chcących mieszkać w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jako mieszkańcowi zamknięty teren osiedla gwarantuje Tobie wyjątkowe bezpieczeństwo.

  Media dostarczone do Twojego budynku, to prąd, gaz ziemny oraz woda miejska. Kanalizacja rozwiązana jest za pomocą szczelnych zbiorników o powierzchni 10m3 każdy. Wewnętrzna droga wyłożona kostką betonową oraz ogrodzenie dla Twojego segmentu zapewniają Ci wysoki komfort i prywatność.

 • Kościelna Tłuszcz

  Budynki w zabudowie szeregowej w Tłuszczu przy ul. Kościelnej. Oferujemy 8 lokali: 4 na parterze o pow. 71m2 każdy; 4 na piętrze o pow.  71m2 każdy plus strych 37m2. Każda nieruchomość posiada ogrodzony ogródek (parter z tyłu, piętro z przodu) oraz niezależne wejście. Na piętrze nie ma balkonu, dzięki czemu zwiększa się prywatność Twojego ogródka na parterze. Tarasy wychodzą na stronę południową, a budynki oddalone są od ulicy o ponad 20 metrów.

  Dowiedz się więcej...

 

Strony:

1

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [08-12-2022]: 19 | Wizyt ogółem: 150392 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]