Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!
Podpowiemy, Doradzimy...

(+48) 504 441 404

 • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Tagi

 
 
 
 

Tag: deweloper-tłuszcz

 • Mała 4 Tłuszcz

  Oferujemy przytulne i niedrogie domy jednorodzinne przy ul. Małej 6 w Tłuszczu, które stanowią ciekawą alternatywę dla osób, chcących mieszkać w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jako mieszkańcowi zamknięty teren osiedla gwarantuje Tobie wyjątkowe bezpieczeństwo.

  Media dostarczone do Twojego budynku, to prąd, gaz ziemny oraz woda miejska. Kanalizacja rozwiązana jest za pomocą szczelnych zbiorników o powierzchni 10m3 każdy. Wewnętrzna droga wyłożona kostką betonową oraz ogrodzenie dla Twojego segmentu zapewniają Ci wysoki komfort i prywatność.

 • O firmie

  Zakup nowego mieszkania to dla Ciebie inwestycja na całe życie. To z pewnością jedno z największych Twoich marzeń. Twoje własne mieszkanie lub dom w świetnej lokalizacji pozwoli Ci dobrze się czuć każdego dnia, rozwijać zawodowo, wypoczywać i relaksować po pracy, spotykać ze znajomymi oraz wzmacniać rodzinne więzi.

  Twoje własne funkcjonalne mieszkanie, to rodzinny azyl. Kupno własnego mieszkania stanowi najważniejszą i najbardziej kosztowną inwestycję w Twoim życiu. Wybór odpowiedniego dewelopera oraz lokalizacji wydaje się sprawą kluczową.

  Firma zajmująca się budową domu, w którym zamierzasz spędzić całe życie, powinna być godna zaufania i posiadać zrealizowane z sukcesem projekty inwestycji mieszkaniowych...

 • W sprzedaży

  Odbierz klucz do Twojego wymarzonego mieszkania na terenie Tłuszcza... Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację i dokonaj rezerwacji... Rozpocznij nowe życie na swoim!

 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [08-12-2022]: 37 | Wizyt ogółem: 150410 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]